Mike Foreman

Mike Foreman

Senior VP and General Manager, AVG Business

AVG TECHNOLOGIES

Mike vede divizi AVG Business, která poskytuje produkty a služby navržené k ochraně firem a zjednodušení správy IT. Mezi její portfolio patří integrované cloudové zabezpečení či produkty pro vzdálené sledování a správu (RMM) navržené pro poskytovatele IT, poskytovatele spravovaných služeb (MSP) a jejich zákazníky a dále bezpečnostní produkty navržené pro malé firmy.

Mike pro nás pracuje od roku 2007. Doposud zde působil na pozici výkonného ředitele pro Velkou Británii a jako senior viceprezident pro globální prodej. Během jeho působení na těchto pracovních místech se společnost AVG Technologies vyšvihla na pozici nejúspěšnějšího prodejce antivirového softwaru ve Velké Británii, sponzorovala strategické akvizice a rozšířila svou globální distribuci a partnerskou síť. Dnes pokračuje v práci na rozvoji naší mezinárodní firemní a partnerské sítě.

V minulosti Mike pracoval jako jednatel ve společnosti F1 Services, našem britském partnerovi. Stál za vytvořením elektronického obchodu, sítě prodejců a oddělení místní zákaznické a technické podpory. Společnost nakonec prodal AVG.

Získal bakalářský titul BSc. Hons na Univerzitě v Coventry, kde se specializoval na prodej, provoz, strategické plánování, obchodní management, služby zákazníkům a technickou podporu.

Stáhnout fotografii ve vysokém rozlišení